Yurt dışı ticareti ile ilgilenenler için iş sahasında kolaylık sağlayan bir uygulama geliştirdik. Geliştirdiğimiz bu uygulama sayesinde dünya üzerinde ürünlerinize rağbet gösteren kişileri veya kuruluşları rahatlıkla bulabileceksiniz. Sağladığımız bu hizmet ürünlerinizi satın alan firmaları görmeniz konusunda size büyük ölçüde yardımcı oluyor.

Konşimento veritabanını kullanarak küresel çaptaki kuruluşlardan hangilerinin ürünlerinizi satın aldığını öğrenebileceksiniz. Bunun yanı sıra satın alma işlemini gerçekleştiren firmaların hangi ülkeden ve ne sıklıkla sunduğunuz ürünlere talepte bulunduğunu görebileceksiniz. Ürünlerinize talep gösterip satın almış olan firmaları bulmanızın ardından size, sistemde yer alan kuruluşların bilgilerini ve rahatlıkla ulaşabileceğiniz iletişim adreslerini gönderiyoruz. Eğer internet üzerinde yer alan bir web siteleri mevcutsa bu konuda da sizleri mutlaka bilgilendiriyor ve gerekli web sitesi adresini bizzat sizlere yönlendiriyoruz.

Sağladığımız hizmet sayesinde bilgilerini paylaştığımız ve iletişim adreslerini tarafınıza gönderdiğimiz firmalar ile görüşebilir, ürünlerinizi onlara çok daha kolay şekilde ulaştırabilirsiniz. Size sağladığımız bu hizmetle aranızdaki ilk temas kurulmuş olacaktır. Ürünleriniz; karşı tarafın beğenisine sunulduktan sonra talep görürlerse sizden sipariş geçeceklerdir.
Sunduğumuz hizmetin karşılığı olarak alacağımız ücret, temelde 49 TL ile 699 TL arasındadır. İsteklerinize göre fiyatlandırmamız değişiklik gösterebilir. İsteklerinizi dikkate alıyor ve sizi önemsiyoruz. Merak ettiğiniz konularda bize her zaman ulaşabilirsiniz. İletişim adreslerimiz internet sitemizde yer almaktadır.
Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurup bize göndermektir. Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmemiz için zorunlu alanları doldurmanız önemle rica olunur.

İthalatçı Bulma Formu

Mesajınız için teşekkürler, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
mesajınızı gönderirken bir hata oluştu, lütfen daha dikkatli doldurup tekrar deneyiniz.