Eğer ürünlerinizi dış pazara açmak istiyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız işte bu hizmet tam da size göre. Dış pazara açılmanın riskli olduğunu biliyoruz ve size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Uluslararası satımlarda en önemli ve bir o kadar zor olan konu pazar araştırmasıdır. Bunun önemini biliyor ve zorluğun üstesinden gelmek için size destek olmak istiyoruz. Bizlere ulaşın ve işletmeniz için ürünlerinizi satabileceğiniz firma, mağaza ve sektörel satış alanları bulalım.
İstediğiniz bölgelerde ve şehirlerde size uygun olan firmaların araştırmasını sizin yerinize yapalım. Hem yurt içi hem de yurt dışı çalışabilmekteyiz. Hangi bölgeden veri analizi istiyorsanız ona yönelik hareket edeceğiz. Siz hiç zahmet etmeden satış yapabileceğiniz kuruluşların tam listesini tarafınıza gönderelim. Zaman kaybı yaşamayıp maliyetlerinizi azaltmak istemez misiniz ? Kendinizi uzun araştırmaların içinde kaybetmeyin. Bırakın bunu biz yapalım.
Sattığınız ürün ve hizmetlere bağlı olarak ürünlerinize talep gösterebilecek firmaları geniş piyasa ağından ayıklayarak, potansiyel müşterilerin yer aldığı listeyi size gönderelim. Listede yer alan bilgiler şu şekildedir;

  • Göndereceğimiz bilgilerde firma ismi, adresi ve firmanın bulunduğu konum olacaktır.
  • İletişime geçmenizi sağlayacak bir telefon numarası ve e-posta adresi olacaktır.
  • Bir web sitesi mevcut ise size belirtilecektir.

Firma bulma işlemini google ile partnerliğimiz sayesinde yapmaktayız. Yaptığımız analizlerin ardından sizlere ulaştırdığımız bilgilerle birlikte sahip olacağınız veriler %95 oranında doğru olacaktır. Tarafınıza ilettiğimiz araştırma sonuçları, güncel bilgilere sahip firmaların yer aldığı tam liste ile size iletilecektir.
Esnek fiyatlandırma anlayışına sahibiz. Temelde 95 TL ile 1200 TL arasında bir ücret standardımız var. Talepleriniz doğrultusunda standart ücretlendirmemizde değişikliğe gidebiliriz. Değişken fiyat anlayışımız sebebi ile isteklerinizi önemsiyoruz ve sağladığımız hizmetin karşılığı olan ücreti size göre şekillendiriyoruz.
Yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan formu doldurup bize göndermektir. Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmemiz için zorunlu alanları doldurmanız önemle rica olunur.

Firma ve Mağaza Bulma Formu

Hedeflediğiniz Firma veya Mağazalar Yurt içinden mi yoksa Yurt dışında mı bulunuyor belirtiniz *
Formunuz Başarıyla Gönderilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
Formunuz gönderilirken bir hata ile karşılaşıldı. Tekrar deneyiniz. Sorun devam eder ise 0507 526 1018 Arayabilir veya whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.