B2B Siteleri İçin Hizmetlerimiz

Hesaplı fiyatlarımız ile kolayca yurt dışındaki müşterilere ve ürünlerinizin alıcısına ulaşın. Sizin için profesyonel şekilde B2B sitesi kaydı oluşturalım, kaydınız var ise sizin için yurt dışındaki müşteri taleplerine uygun fiyatlar ile ulaşmanızı sağlayalım. Bize gönderdiğiniz ürünleri bu sitelere ekleyip potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştıralım ve düzenli olarak kontrol edip sizi bilgilendirelim. Anlık olarak ürünlerinize gelen yorum ve mesajları direk olarak e-mail olarak alırsınız. Ayrıca hesaplı bir şekilde talepleri okumak için bize başvurabilirsiniz. Bu şekilde B2B sitesinden alacağınız hizmeti size daha uyguna sunalım.

Ürünlerinizi veya hizmetinizi yurt dışına satmak ve tanıtımını yapmak istiyor iseniz ilk yapacağınız işlerden birisi b2b sitelerine kayıt olmaktır.  Sitemizdeki b2b siteleri hakkında yazılarımızı okuyabilir, hangi sitelere kayıt olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Size önerimiz tüm b2b sitelerine kayıt olmanızdır. Böylece dünyanın dört bir yanında ürünleriniz ve hizmetleriniz bilinmeye başlayacaktır.

Size vereceğimiz bu hizmet ile b2b sitelerine profesyonel bir şekilde kayıt olmanızı sağlayacağız. Aldığınız bu hizmet ile b2b sitelerine şirketinizi ve ürünlerinizi b2b sitelerine ekleyeceğiz, güzel bir şekilde bilgilerinizi düzenleyeceğiz.

Buna ek olarak her b2b sitesinde özel ayarlamalar sayesinde spam e-mail almanızı engelleyeceğiz. Ürünlerinizin gösterim sayısını yükseltmek için ve daha fazla mesaj almak için gerekli tüm ayarları bireysel olarak yapacağız.

Sonrasında her şey bittikten sonra istediğiniz takdirde kurmuş olduğumuz bu kayıtları size atacağız.

Verdiğimiz en önemli hizmetlerden bir tanesi, talepleri çok cüzi fiyatlara okuyacak olmanızdır. Normalde her b2b sitesi talepleri okuyabilmeniz için size yıllık ücret çıkartır. Bunların fiyatları yaklaşık 500 dolar ile 1350 dolar arasındadır. Her biri için bu fiyatları ödemek yaklaşık olarak 5 tane b2b sitesi için 4500 dolardır. Fakat bize kayıt olup bizden bu hizmeti alır iseniz ödeyeceğiniz fiyatlar yaklaşık her bir site için %85 ile %95 oranında düşer.  1000 dolarlık bir ödemeniz 50 dolar ile 150 dolar arasında olur. Bu özelliğimiz sadece bizden profesyonel üyelik alan kullanıcılarımız içindir. Bu premium özellik için kayıt olduktan sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm kayıtlarınızı biz yapacağımız için sizden istediklerimiz çok basit şeyler olacaktır. Sadece 1 sayfalık kısa bir formu doldurmanız yeterlidir (Firma bilgisi, sattığınız ürünler, kuruluş yılı ve diğer basit bilgiler). Buna ek olarak sattığınız ürünlerin fotoğrafları yeterlidir. Bu bilgileri e-mail ile veya whatsapp üzerinden kolaylıkla gönderebilirsiniz. Geri kalan tüm ayarlamaları ve düzenlemeleri ekibimiz yapacaktır.

Yurt dışına açılmak için daha fazla beklemeyin

Şirketinizin için uygun B2B sitelerini seçin ve Yurt Dışına kolayca bağlanın

Formu doldurduktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilecek ve ardından B2B sitelerine hemen kaydınız oluşturulacak ve istediğiniz hizmetleri alacaksınız. Ürünleriniz ve hizmetleriniz dünyanın dört bir yanında B2B siteleri sayesinde gösterilecektir.

b2b-siteleri-kayıt-olma

            B2B siteleri Kayıt Formu

Katılmak İstediğiniz B2B Sitelerini Seçiniz: *
Mesajınız Başarıyla Gönderildi.
Mesajınız gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyiniz. Sorun devam eder ise direk telefon ile bize ulaşabilirsiniz. (0507 526 1018)